Кошик
0

Проконсультуйтесь у наших менеджерів0-800-35-2356пн-пт: 9:00-17:00

Замовте стакани зі своїм дизайном

Розрахувати вартість виробництва
cups

Компанія Future cups – український виробник паперових стаканів. Наші виробничі потужності знаходяться у Київській області,у місті-герой «Гостомель».

Ми виробляємо якісний продукт, тому що працюємо на високотехнологічному виробничому обладнанні з Південної Кореї та з європейської сировини скандинавського походження.

Виробництво «Future cups»

За роки роботи ми змогли побудувати свіє власне виробниче та складське приміщення, які знаходяться у Київській області у місті Гостомелі. Кожного року ми нарощуємо свої виробничі потужності і на сьогоднішній день маємо великий парк обладнання для виготовлення стаканів: одношарових, двошарових: double wall і гофрованих.

⦁Підготовка

Для виготовлення паперових стаканів в першу чергу необхідний матеріал. Ми використовуємо виключно європейський картон, який надходить до нас у рулонах;

⦁Флатовка

Рулони картону ріжуться на аркуші певного формату, згідно об’ємів стаканів;

⦁Друк

На аркуші певного формату наноситься друк готових макетів;

⦁Висікання загорток (бортів стакану)

Готові віддруковані аркуші висікаються за допомогою висічної машини згідно з об’ємів, з яких вибираються загортки для стаканів.

⦁Виготовлення

На обладнанні для виготовлення стаканів розташований рулон, станок вибиває з нього дно стакану. Після висікання, загортки вставляються в станок та за допомогою термічної спайки стінок стакану з дном формуються готові стакани.

⦁Перевірка

На початку виготовлення кожної партії та щогодини працівники тестують готову продукцію, наливаючи кип'яток з хімічним розчином, щоб перевірити стакани на наявність недоліків. Також пакувальники оглядають готові стопки стаканів, та пакують їх. Всі ящики з готовою продукцією маркуються за стандартами (виробництво, контакти, назва, зміна та час виготовлення). Це робиться для термінового усунення недоліків, щоб стакани були найякіснішими.

1. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ

Ваш доступ та використання futurecups.shop («Веб-сайт») регулюється виключно цими Умовами. Ви не будете використовувати Сайт у будь-яких цілях, які є незаконними або забороненими цими Умовами. Використовуючи Веб-сайт, ви повністю приймаєте умови, положення та відмову від відповідальності, які містяться у цьому повідомленні. Якщо ви не ухвалюєте ці умови, ви повинні негайно припинити використання сайту.

2. ПОРАДИ

Зміст сайту не є порадою і не повинен бути прийнятий до уваги при прийнятті або відмові від прийняття будь-якого рішення.

3. ЗМІНИ НА САЙТІ

залишає за собою право:

3.1 змінити або видалити (тимчасово або назавжди) Веб-сайт або будь-яку його частину без попереднього повідомлення, і ви підтверджуєте, що futurecups.shop не несе відповідальності перед вами за будь-яку таку зміну або видалення; а також

3.2 змінювати ці Умови в будь-який час, і ваше подальше використання Сайту після будь-яких змін вважатиметься вашою згодою з такими змінами.

4 ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТИ ТРЕТІХ ОСІБ

Веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, які контролюються та підтримуються іншими. Будь-яке посилання на інші сайти не є схваленням таких сайтів, і ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що ми не несемо відповідальності за зміст або доступність таких сайтів.

5. АВТОРСЬКІ ПРАВА

5.1 Всі авторські права, торгові марки та всі інші права інтелектуальної власності на Веб-сайт та його вміст (включаючи, крім іншого, дизайн Веб-сайту, текст, графіку та все програмне забезпечення та вихідні коди, пов'язані з Веб-сайтом), належать futurecups.shop або ліцензовані для нього або використовуються іншим чином  відповідно до закону.

5.2 Отримуючи доступ до Веб-сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ви отримуватимете доступ до контенту виключно для особистого некомерційного використання. Жодний контент не може бути завантажений, скопійований, відтворений, переданий, збережений, проданий або поширений без попередньої письмової згоди правовласника. Це унеможливлює завантаження, копіювання та/або друк сторінок Веб-сайту тільки для особистого некомерційного використання будинку.

6. ВІДМОВИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1 Веб-сайт надається на умовах «ЯК Є» та «ЯК ДОСТУПНО» без будь-яких заяв або схвалень і без будь-яких гарантій, явних або очевидних, включаючи, але не обмежуючись гарантією задовільності. якість, придатність для конкретної мети, відсутність порушень, сумісність, безпека та точність.

6.2 У тому ступені, в якій це дозволено законодавством, futurecups.shop не несе відповідальності за будь-які непрямі або непрямі збитки або збитки, у тому числі (включаючи без обмеження втрату бізнесу, можливостей, даних, прибутку), що виникли в результаті або у зв'язку з використанням Веб -сайту.

6.3 futurecups.shop не дає жодних гарантій того, що функціональність Веб-сайту буде безперебійною або безпомилковою, що дефекти будуть виправлені або що веб-сайт або сервер, який робить його доступним, не містить вірусів або чогось іншого, що може бути шкідливим або руйнівним .

6.4 Ніщо в цих Умовах не може бути витлумачене як таке, що виключає або обмежує відповідальність Вашого імені за смерть або тілесні ушкодження внаслідок недбалості futurecups.shop або відповідальності його співробітників або агентів.

7. ВІДШКОДУВАННЯ

Ви погоджуєтесь звільнити CSL та її співробітників від відповідальності за будь-які зобов'язання, судові витрати, збитки, збитки, витрати та інші витрати, пов'язані з будь-якими претензіями чи діями, вчиненими проти нашого імені внаслідок будь-якого порушення вами. цих Умов або інших зобов'язань, що виникають внаслідок використання Вами цього Веб-сайту.

8. SEVERANCE

Якщо будь-яка з цих Умов повинна бути визнана недійсною, незаконною або не має законної сили з будь-якої причини будь-яким судом компетентної юрисдикції, то такий Термін або Умова повинні бути скасовані, а решта Умов та положення зберігаються та залишаються в повній силі та впливати та продовжувати бути обов'язковим та обов'язковим до виконання.

9. ЗАСТОСУВАНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Ці Умови та положення регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства Англії, і ви підкоряєтеся винятковій юрисдикції англійських судів.

10. ПАПЕРОВИХ РОЗМІРІВ І ЄМКОСТЕЙ

Всі розміри вказані для номінальної порції, вони не можуть бути використані як законний захід для подачі алкоголю, і не є репрезентативними для наповнення до країв.

11. ПОВЕРТАЄ ПОЛІТИКУ

Повернені товари будуть прийматися повністю на розсуд CSL протягом 7 днів з моменту доставки вам, якщо вони повернуті невикористаними у відмінному стані та в оригінальній упаковці. Ви повинні зв'язатися з нами для отримання дозволу на повернення товару за номером 044 7796 968050. Будь-який товар, повернутий без дозволу або який не відповідає вищезазначеним умовам, буде відхилений та повернення


Калькулятор для підрахунку паперових стаканів із Вашим дизайном

   Изготовление печатей и штампов для бумажных стаканчиков. Возможно изготовление в различных цветах. Все заказы просчитываются индивидуально от сложности штампа, его размера, наличия логотипа, или просто текст. Краска используется на спиртовой основе быстросохнущая. 


Перетащите или кликните

Печать наклеек осуществляется на листах формата А5 и А4. Стоимость 1 листа формата А4 - 31.2 грн., формата А5 - 15.6 грн. При заказе от 100 листов, формат А4 - 26 грн., формат А5 - 13 грн.Минимальный тираж от 1-го листа.
Для макета подходят картинки jpg.
Сроки исполнения 5-7 рабочих дней.
ПО 100%.


Перетащите или кликните

Карькулятор/Матриці для брендування, Виробничі потужності

Щоб підготувати макети до друку Вам потрібно завантажити шаблони макетів відповідно стаканів, які Вам необхідні: одношарові, гофровані або double wall у відповідних розмірах.

Вимоги до макетів:

 - макет інтегруються у матрицю/шаблон, згідно з об'ємом; 

- Колірна модель – СМУК (якщо у зображенні є пантони, вони перетворюються на СМУК); 

- Розширення файлів .ai, .eps, .pdf;

 - Текст повинен бути переведенний в криві;

 - Друк проводиться офсетним способом, тому всі растрові зображення у макеті мають бути лініатурою 300 DPI;

 - Якщо в макеті використовуються прилінковані файли, їх необхідно вбудувати у файл.

Виробничі потужності

Група компаній «FUTURE CUPS» спеціалізується на виробництві паперових стаканів в Україні. Наші виробничі потужності знаходяться у Київській області у смт Гостомель.

Ми виробляємо високоякісний продукт, тому що працюємо на високотехнологічному виробничому обладненні та виключно європейській сировині.

Бумажные стаканчики с возможностью тиснения фольгой и рельефным тиснением.

Двухслойные, однослойные и гофрированные стаканы.

Минимальные тиражи от 20 тыс.шт.

Для более детального просчета отправляйте запрос нашим консультатнтам: sales@stakany.com.ua

cups